MINI PLAYBACK SHOW 2014

4 kwietnia w sali widowiskowej GOK spotkała się plejada gwiazd współczesnej muzyki rozrywkowej. Zgromadzona publiczność podziwiała występy Maryli Rodowicz, Golec Orkiestra, Majki Jeżowskiej, Donatana i Cleo i innych. Nie zabrakło również artystów światowego formatu takich jak Europe, Village People, Abba czy "grobowa kreacja" Michaela Jacksona – a to wszystko za sprawą kolejnej edycji Mini Playback Show. Zespoły reprezentujące poszczególne świetlice, przygotowały i zaprezentowały swoje wystepy polegające na naśladowaniu oryginalnych wykonawców.

Konkurs, który w tym roku stał na bardzo wysokim poziomie oceniane było przez trzyosobowe jury w składzie: Karolina Miłkowska-Prorok – aktorka gorzowskiego teatru, Evelyn Fritz ze Stowarzyszenia Kultury i Sztuki z Falkenhagen oraz Dominika Muniak – z fundacji Galaktyka Art. Po obejrzeniu dziewięciu prezentacji postanowiono przyznać 6 równorzędnych wyróżnień, jedno miejsce trzecie które zdobyła świetlica z Wojcieszyc (Village People) oraz dwa miejsca pierwsze dla świetlicy z Rybakowa (Golec Orkiestra) i świetlicy z Santocka (Michael Jakson). Tych, którzy nie mieli okazji zobaczyć koncertu gwiazd w GOKu zapraszamy na Kłodawską Majówkę 31 maja 2014r. w godz. 13.00 – 15.00, gdzie zaprezentowany zostanie cały program Mini Playback Show.