GOK CAFE Z MARKIEM PIEKARCZYKIEM

20180215 1299213215Akustyczny koncert Marka Piekarczyka odbył się 4 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury. Legendarny głos TSA, a także postać telewizyjna znana chociażby jako juror programu w The Voice of Poland, od samego początku wzbudził wiele emocji wśród publiczności. Sala dała się przenieść w zaczarowany świat muzyki Marka Piekarczyka już od pierwszych dźwięków.

Była to podróż niezwykła, przypominające głównie utwory pochodzące z lat 60-tych i 70-tych. W repertuarze pojawiły się m.in. kompozycje takich zespołów jak: Test, Klan, Skaldowie czy w końcu TSA i kompozyjce własne Marka Piekarczyka. Po koncercie, zakończonym bisami i owacjami na stojąco, przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia i krótkie rozmowy z muzykiem.
Kilka dni temu przyszły pocztą, zamówione ksiązki Marka Piekarczyka "Życie kontestatora". Każdy egzemplarz jest podpisany i okraszony specjalną dedykacją. Dochód ze sprzedaży książek w Wojcieszycach, Marek Piekarczyk przeznaczył na rzecz zbiórki pieniędzy, na leczenie i rehabilitację dwójki chorych dzieci, która odbędzie się w trakcie Kłodawskiej Nocy Rockowej i Zlotu PRL w ostatni weekend lipca. Raz jeszcze dziękujemy za wspaniały koncert i przeżycia.