GOK CAFE - ROZPOCZYNAMY KOLEJNY SEZON

gok cafe art drama 20200929 1872556352

W miniony weekend, zainaugurowaliśmy kolejny sezon spotkań w ramach cyklu GOK Cafe. W sobotę odbył się koncert w Wojcieszycach, gdzie można było usłyszeć najpopularniejsze piosenki z repertuaru Starego Dobrego Małżeństwa, Raz Dwa Trzy oraz Marka Grechuty. Dzień później, nasza artystyczna kawiarenka zadebiutowała w Gminnym Centrum Kultury w Kłodawie. Stowarzyszenie Art-Drama, zaprosiło nas na spektakl "Daruj mi noc".

Kabaretowo-muzyczny program, traktujący o stosunkach damsko-męskich, który bardzo przypadł do gustu zebranej publiczności. Było dużo dobrego humoru, gry aktorskiej, a na finał nie zabrakło gromkich oklasków i owacji na stojąco. Niedzielny występ był jednocześnie początkiem stałej współpracy Stowarzyszenia Art-Drama z Gminą Kłodawa, które od tego sezonu swoją siedzibę ma właśnie w Gminnym Centrum Kultury w Kłodawie. Kolejne wydarzenia w ramach GOK Cafe już niebawem.

GOK CAFE W OBJĘCIACH CZASU:

GOK CAFE ART-DRAMA:

GALERIA - GOK CAFE W OBJĘCIACH CZASU