"PODRÓŻE MAŁE I DUŻE"- TEATRALNO-PLASTYCZNE WARSZTATY W GCK

podrae mae i due teatralno plastyczne warsztaty w gck 20200715 1775158807

Przygody archeologa Indiany Jones, były pretekstem do działań teatralnych, plastycznych i edukacyjnych. W minionym tygodniu odbyły się pierwsze warsztaty artystyczne w Gminnym Centrum Kultury w Kłodawie, w trakcie których wyruszyliśmy w podróż dookoła świata w poszukiwaniu zaginionej przygody - bawiąc się kolorem, ruchem i słowem. Dzięki działaniom plastycznym i teatralnym przemierzyliśmy kontynenty naszej ziemi i poznając tradycje i zwyczaje wybranych ludów zamieszkujących nasz świat.

Warsztaty zakończyły się interaktywnym happeningiem z wykorzystaniem polskiej literatury dziecięcej, przy głośnych oklaskach i wielkiemu zadowoleniu członków najbliższej rodziny, którzy razem z uczestnikami warsztatów bawili się w trakcie naszego minispektaklu na zakończenie warsztatów.

Konspekt i prowadzenie warsztatów:
Karolina Miłkowska - Prorok - aktorka
Iza Toroniewicz – scenograf