WSPÓLNE SZYCIE W GCK

wspalne szycie w gck 20200416 1004615752

W Gminnym Ośrodku Kultury w Kłodawie ruszyła "szwalnia" maseczek, które następnie wydawane będą w urzędzie gminy naszym mieszkańcom. Wraz z Wójtem Gminy Kłodawa Anną Mołodciak, maseczki szyli dzisiaj pracownicy urzędu, biblioteki i GOKu. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do wspólnej akcji, przekazując wcześniej materiały - Emanuela Żołądziejewska z Kłodawy, Danuta Czuba i Jolanta Mach z Chwalęcic, Jolanta Pyżyńska z Łośna, Maria Matwiejuk z Santoczna, oraz wszystkim paniom które do tej pory przekazały nam uszyte maseczki: Maryla Wołk, Anna i Justyna Wołosewicz, Monika Piątek, Halina Parafińska i Lucyna Pałka. Gotowe maseczki przywiozła również do GCK poseł Krystyna Sibińska, dokładając do akcji swoją cegiełkę jako parlamentarzystka, ale także mieszkanka Gminy Kłodawa.