OFERTA PRACY

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kłodawie z/s w Wojcieszycach ogłasza nabór na stanowisko pracy: Instruktor Świetlicy Wiejskiej w Santocznie.
Wymagania:
- dyspozycyjność;
- doświadczenie w pracy z młodzieżą (mile widziane pedagogiczne, animator kultury);
- chęć do działania;
- umiejętność pracy w zespole.
Dokumenty aplikacyjne wraz z ofertą programową należy składać w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłodawie z/s w Wojcieszycach, lub drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dn. 22.08.2018 r., do godz. 14.00. Na rozmowę kwalifikacyjną, wybrani kandydaci zostaną zaproszeni telefonicznie, w terminie do 29.08.2018r..
Wybrana osoba świadczenie wykonywać będzie na podstawie umowy zlecenia, w wymiarze dwunastu godzin tygodniowo, zawartej na okres od 03.09.2018 do 28.06.2019 z możliwością przedłużenia.