OFERTA PRACY

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kłodawie z/s w Wojcieszycach ogłasza nabór na Instruktora Świetlicy Wiejskiej w Chwalęcicach.

Wymagania:

• dyspozycyjność,
  • doświadczenie w pracy z młodzieżą (mile widziane pedagogiczne, animator kultury),
  • chęć do działania,
  • umiejętność pracy w zespole.

Dokumenty aplikacyjne wraz z ofertą programową należy składać w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłodawie z/s w Wojcieszycach lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dn. 06.02.2015 r., do godz. 14.00.
W dn. 09.02.2015 r. o godz. 9:00 w Świetlicy Wiejskiej w Chwalęcicach, Komisja rozpatrzy wszystkie aplikacje oraz wybierze najlepszego kandydata. Wybrana osoba świadczenie wykonywać będzie na podstawie umowy zlecenia zawartej na okres 16.02.2015 – 26.06.2015.
W celu potwierdzenia stawiennictwa kandydatów w w/w. terminie będziemy kontaktować się telefonicznie.