• dozynki.JPG
  • dozynki 2.JPG
  • klodawska-majowka_8.jpg
  • klodawska_majowka_1.JPG
  • klodawska_majowka_2.JPG
  • klodawska_majowka_3.JPG
  • klodawska_majowka_6.JPG
  • KNR.JPG
  • knr 3.JPG
  • lipy2.JPG
  • lipy6.JPG
  • lipy9.JPG
  • lipy wojt.JPG
  • LNM.JPG
  • pilka.JPG
  • pippi.JPG
  • pippi 3.JPG
  • pippi warsztaty.JPG
  • playbackshow 1.JPG
  • playbackshow 3.JPG

22. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

 12 stycznia 2014 w Zespole Szkół w Kłodawie zagra 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na ratowanie życia dzieci i zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Szczegółowy program WOŚP 2014

09.00 – rozpoczęcie kwesty na rzecz WOŚP na terenie sołectw Gminy Kłodawa

 

15.00 – kąpiel Klubu Morsa „Eskimo” w Jeziorze w Kłodawie

Hala Sportowa Zespołu Szkół w Kłodawie:

15.00 – Halowy Turniej Piłki Nożnej dla gimnazjalistów

              Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

17.30 – Mecz Siatkówki – „Gimnazjum kontra Dorośli”

18.30 – Pokaz gry w koszykówkę – prowadzi KATARZYNA DŹWIGALSKA (AZS PWSZ)

19.00 – Mecz Piłki Nożnej – „Gimnazjum kontra Dorośli”

Aula Zespołu Szkół w Kłodawie:

16.00 – Rozpoczęcie imprezy

16.05 – Kłodawianki

16.15 – JMJ z Santocka

16.20 – Uczniowie kl. IIb

             Joanna Koszela – śpiew

                 Jan Masny – gra na pianoli

16.35 – JMJ z Santocka

16.40 – Licytacje

16.50 – Felix z Różanek

16.55 – Uczniowie kl. IIIc

  1. Mateusz Dekiert – recytacja wiersza pt.”Ile głów w lesie”
  2. Zuzanna Swędrowska – recytacja wiersza „Kwoka”
  3. Filip Żołądziejewski  - śpiew – piosenka K. Bednarka – pt – „Cisza’
  4. Marta Lichnerewicz – śpiew – piosenka E. Farny – „Znak”
  5. Kinga Konaszewicz – śpiew - piosenka E. Farny – „Bez łez”.

17.00 – 18.00 Konkurs Plastyczny

Moja Wymarzona Zima

przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz ze szkół podstawowych kl. I-III.

17.05 – Uczniowie kl. IIa

kółko teatralne – Jasełka

17.15 – GUKS – pokaz jazdy na motorach żużlowych

17.30 – Bukowina

17.40 – Pokaz ratownictwa medycznego – OSP Kłodawa

17.50 – Licytacje

18.00 – FAN DANCE – pokaz tańca towarzyskiego

18.10 – Uczniowie kl. VIa

przedstawienie „Powrót Taty”

18.20 –  Piotr Mikołajko - BreakDance

18.30 – Licytacje

18.45 - Zespół Gitarowy                 

+ duet Zosia Łosowicka i Małgosia Kaniecka

19.00 – ZUMBA

19.15 – BezOgraniczeń – koncert zespołu coverowego

20.00 Światełko Do Nieba

 

 

Copyright © GOK 2012. All Rights Reserved.