"KAMYKOWO 2020" - PLASTYCZNE WARSZTATY W KŁODAWIE.

kamykowo 2020 plastyczne warsztaty w kodawie 20200729 2015880942

Kamień - był tematem kolejnych warsztatów artystycznych, które odbyły się od 20-tego do 24-tego lipca, w Gminnym Centrum Kultury w Kłodawie. Patrycja Grabarek, instruktor GOK, zaprosiła uczestników do zabawy pod nazwą "Kamykowo". Zajęcia polegały na kreatywnym i twórczym "przerabianiu" znalezionych kamieni w kolorowe ptaki, owady, zwięrzęta... a czasem nawet postaci z baśni i bajkowych superbohaterów. Warsztatom towarzyszyła pełna paleta barw i kolorów, a powstałe "dzieła" były wynikiem artystycznej wyobraźni samych uczestników. Przy okazji "tworzenia" nie zabrakło śmiechu i zabawy co nie miara.

Kolejne warsztaty zaczynamy 27 lipca w Wojcieszycach. Poprowadzi je instruktor świetlicy p. Halina Parafińska i zaproszeni goście m.in. Cezary Żołyński, Wojtek Horyd i Szymon Szymkowicz. Całość warsztatów zakończy wspólne ognisko, oraz spektakl teatralny dla najmłodszych w wykonaniu krakowskich aktorów Małych Form Teatralnych "Widowisko"