OFERTA PRACY

W związku z rezygnacją ze stanowiska: Instruktor Świetlicy Wiejskiej w Kłodawie, Wójt Gminy Kłodawa wraz z Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Kłodawie z/s w Wojcieszycach ogłasza nabór na powyższe stanowisko pracy.

Wymagania:

• dyspozycyjność
  • doświadczenie w pracy z młodzieżą (mile widziane pedagogiczne, animator kultury)
  • chęć do działania
  • umiejętność pracy w zespole

Dokumenty aplikacyjne wraz z ofertą programową należy składać w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłodawie z/s w Wojcieszycach do dn. 05.10.2012 r., do godz. 16.00.

W dn. 09.10.2012 r. o godz. 9:00 w Świetlicy Wiejskiej w Kłodawie, Komisja rozpatrzy wszystkie aplikacje oraz wybierze najlepszego kandydata. Wybrana osoba świadczenie wykonywać będzie na podstawie umowy zlecenia na okres 15,10,2012 – 30,06,2013.

W celu potwierdzenia wstawiennictwa kandydatów w w/w. terminie będziemy kontaktować się telefonicznie.

Dyrektor GOK
Jarosław Pikuła