GALAKTYKA MOCY

20190418 1851157296

Gwiezdne Wojny... czyli "dawno, dawno temu w odległej galaktyce", to kosmiczna saga która ma wielu fanów na całym świecie, a największym z nich w naszym województwie jest z pewnością gorzowski aktor Cezary Żołyński. W kwietniowe, sobotnie przedpołudnie, w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury odbyły się warsztaty, w trakcie których zebrani uczestnicy przeszli na "dobrą stronę mocy".

Odbyły się gry i zabawy związane z trylogią, walki na miecze świetlne, a nawet spotkanie z Artuditu. Super zabawy nie brakowało. Było to pierwsze ale na pewno nie ostanie spotkanie z "Galaktyką Mocy".