FORBIDDEN SOULS - LETNIA SCENA W KŁODAWIE

forbidden souls letnia scena w kodawie 20200729 1091580882

Gorzowska formacja Forbidden Souls, była kolejną grupą która zagrała na Letniej Scenie w Kłodawie. Zespół miał się pojawić na tegorocznej edycji Kłodawskiej Nocy Rockowej, która w tym roku, ze względu ma pandemię została odwołana. Nie zmienia to jednak faktu, iż Forbidden Souls ma rzeszę fanów, która zarówno pojawiła się w Kłodawie, jak i śledziła koncert za pośrednictwem mediów społecznościowych GOK-u, Gminy Kłodawa, Radia Gorzów oraz portalu gorzowianin.com, gdzie odbyła się transmisja "na żywo". Letnie granie, z rozstawionymi na widowni leżakami, ewidentnie przypadło do gustu zebranej publiczności.

Był to drugi koncert, poprzedzony występem sekcji bębniarskiej, która jednocześnie zakończyła swoje wakacyjne warsztaty. Kolejne koncerty zaplanowano w miesiącu sierpniu - 15.08.2020 zagra zespół Good Music Fans, w którego skład wchodzą dyrektorzy lubuskich ośrodków kultury. W ich wykonaniu usłyszycie covery, w klimatach głównie pop-rockowych. Na zakończenie wakacji, akustyczny koncert wykona wokalista Budki Suflera - Felicjan Andrzejczak, który zaśpiewa swoje największe przeboje z piosenką "Jolka, Jolka pamiętasz" na czele, 29 sierpnia 2020.