SEKCJE GOK W ROKU SZKOLNYM 2017-2018

Informujemy, że w miesiącu wrześniu rozpoczynają pracę następujące sekcję Gminnego Ośrodka Kultury:

1. Sekcja teatralna

Zajęcia prowadzi Mikołaj Kwiatkowski - aktor Teatru im. Juliusza Osterwy z Gorzowa Wlkp.. Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek w godz.: 16.00 - 19.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury.
wiek uczestników: 10-16 lat.

2. Sekcja plastyczna
Zajęcia prowadzi Patrycja Grabarek - pracownik Gminnego Ośrodka Kultury. Spotkania odbywają się w każdy wtorek w godz.: 16.30 - 18.00 w pracowni GOK.
wiek uczestników: 7-12 lat.

3. Sekcja taneczna
Zajęcia prowadzi Paulina Szaja - instruktor/choreograf Studia Tetralnego dla Dzieci i Młodzieży działającego przy gorzowskim teatrze. Spotkania odbywają się w Gminnym Ośrodku Kultury oraz w świetlicach w Różankach i Różankach Szklarni. Szczegółowy hramonogram zajęć od października 2017.

4. Sekcja gry w boule
Gminne świetlice biorą udział w rozgrywkach gry w boule, tworząc Gminną Ligę Petanque. Mecze odbywają się w ciagu całego roku w poszczególnych świetlicach. Sekcję prowadzi Wojciech Hańczuk - trener Kadry Polski i gorzowskiej drużyny KSP Słowianka.

5. Nauka języka angielskiego i niemieckiego
Zajęcia realizowanę są w ramach projektu Stowarzyszenia Wojcieszyce XXI, skierowane są do dzieci w wieku 8-10lat zamieszkałych w Wojcieszycach. Lekcję prowadzi Grażyna Radzka odbywają się w poniedziałki i środy 17.00 - 19.00 w pracowni GOK.

informacje i zapisy:
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie z/s w Wojcieszycach
ul. Wspólna 45, 66-415 Kłodawa

www.gok.klodawa.pl

Od padziernika 2017 możliwość
uruchomienia następujących sekcji:

Sekcje GOK

Sekcja "małego iluzjonisty"
Sztuka iluzji cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród publiczności, dostarczając rozrywki oraz niezapomnianych wrażeń. Dzięki doświadczeniu, uzyskanemu przez lata ćwiczeń, iluzjoniści potrafią przenieść widzów w świat magii, w którym prawa fizyki przestają działać.
Robert Szablewski - iluzjonista z Sulęcina kilkukrotnie gościł ze swoimi pokazami na terenie Gminy Kłodawa. W tym roku wyszedł również z propozycją utworzenia sekcji działającej w Gminnym Ośordku Kultury. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku szkolnym. Rozpoczęcie pracy sekcji zależy od zainteresowania i deklaracji chęci udziału w zajęciach.

Sekcja ceramiczna
Prowadzenie sekcji: Iwona Majgat - Tomaszewska - artsytka wykonująca prace z gliny, autorską biżuterię ceramiczną, a obecnie stara się również o certyfikat artysty ludowego.
Cykl warsztatów ceramicznych, uwzględniający podstawy modelowania i zdobienia wytworów ceramicznych. Własnoręczne wytwarzanie prac, które następnie będą wypalane. Możliowść organizowania wystaw oraz przekazywania prac ich autorom. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku szkolnym, jak i osób dorosłych. Rozpoczęcie pracy sekcji zależy od zainteresowania i deklaracji chęci udziału w zajęciach.

informacje i zapisy:
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie z/s w Wojcieszycach
ul. Wspólna 45, 66-415 Kłodawa

www.gok.klodawa.pl

Prywatne Szkoły Artystyczne

Szkoła Tańca "Siempre Latino" Anna Stadler
informacje i zapisy 608 072 004
- zajęcia nauki tańca skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym. Pierwsze zajęcia oraz spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 19.10.2017 w sali widowiskowej GOK, godz. 16.00.

Szkoła Muzyczna "Keypiano" Andrzej Kozajda
informacje i zapisy 663 356 945
- nauka gry na instrumentach klawiszowych, gitarze, podstawy produkcji muzycznej oraz nauka śpiewu. Zajęcia mają charakter indywidualny i będą prowadzone w Gminnym Ośrodku Kultury po wcześniejszych zapisach i uzgodnieniu terminu.