OFERTA PRACY

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kłodawie z/s w Wojcieszycach ogłasza nabór na stanowisko pracy: Instruktor Świetlicy Wiejskiej w Santocku.

Wymagania:
- dyspozycyjność;
- doświadczenie w pracy z młodzieżą (mile widziane pedagogiczne, animator kultury);
- chęć do działania;
- umiejętność pracy w zespole.

Dokumenty aplikacyjne wraz z ofertą programową należy składać w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłodawie z/s w Wojcieszycach do dn. 24.01.2017 r., do godz. 14.00., lub drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W dn. 25.01.2017 r. o godz. 9:00 w Świetlicy Wiejskiej w Santocku, Komisja rozpatrzy wszystkie aplikacje oraz wybierze najlepszego kandydata. Wybrana osoba świadczenie wykonywać będzie na podstawie umowy zlecenia zawartej na okres od 02.02.2017 do 30.06.2017 z możliwością przedłużenia.
W celu potwierdzenia stawiennictwa kandydatów w w/w. terminie będziemy kontaktować się telefonicznie.

Dyrektor GOK