LETNIE SPOTKANIA Z RYTMEM

letnie spotkania z rytmem 20200729 1052389077

Warsztaty muzyczne, związane głównie z grą na bębnach oraz instrumentach etnicznych odbyły się w Gminnym Centrum Kultury w Kłodawie, w dniach 14-16 lipca 2020. Uczestnicy pod okiem intruktorów Wojciecha Horyda i Szymona Szymkowicza uczyli się podstaw rytmu i gry na wybranych instrumentach, głównie perkusyjnych. Cykl trzydniowych zajęć zakończył się wspólnym występem przed formacją Forbidden Souls na Scenie Letniej w Klodawie, 17 lipca.

Praca z instrumentami dostarczyła uczestnikom warsztatów dużo emocji i pozytywnych wrażeń. Przepiękna pogoda i możliwość przeprowadzenia zajęć na zewnątrz budynku, przy jeziorze kłodawskim była kolejnym atutem. Sam występ był nie lada gratką, nie tylko dla samych wykonawców, ale także dla członków ich rodzin, którzy licznie zebrali się na publiczności w piątkowy wieczór, przy plenerowej scenie Gminnego Centurm Kultury.