LATO W TEATRZE WOJCIESZYCE 2018

Nasze Lato w Teatrze oficjalnie rozpoczęte! W dniu 16 lipca 2018 ruszył projekt dla dzieci młodzieży w wieku 7-14 lat z terenu gminy Kłodawa. Zajęcia odbywają w formie warsztatów aktorskich, plastycznych, muzycznych i dziennikarskich, aby dzieci mogły poprzez zabawę rozwinąć swoje talenty i otworzyć swoją wyobraźnię na nowe wyzwania!

"Okulary Czary Mary"

Każdy z nas ma jakieś marzenia - te duże, i te malutkie. Dzięki nim nasze życie nie jest jednostajne i bezbarwne. Za pomocą naszych marzeń w ułamku sekundy możemy być
kim tylko chcemy. Marzenia mają moc sprawczą i są odskocznią od szarej rzeczywistości. Tytułowe 'Okulary Czary Mary' przeniosą nas w świat marzeń, gdzie wszystko jest możliwe! Pomoże nam w tym rezolutna Katarzynka, która posiada magiczny rekwizyt umożliwiający podróże do świata wyobraźni.

Lato w Teatrze to półkolonie artystyczne, podczas których dzieci wykorzystują swoją kreatywność tworząc spektakl w oparciu o swoje pomysły i marzenia. Każdy z nas ma szansę na rozwijanie swoich talentów plastycznych, muzycznych, dziennikarskich oraz aktorskich. Wszyscy uczestnicy warsztatów, na zakończenie projektu, muszą odnaleźć swój własny sposób na przenoszenie się do krainy marzeń.

Pierwszy tydzień warsztatów zostanie uwieńczony happeningiem, który odbędzie się 20 lipca na boisku piłkarskim koło świetlicy w Łośnie o godzinie 17.00.
Zanurkujemy w głębiny fantazji i marzeń, przenosząc się do podwodnego świata wyobraźni. Zapraszamy!!!

oprac. tekstu: grupa dziennikarska LwT Wojcieszyce

Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
realizowany przez Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego w Warszawie.

LWT stopka