MINI PLAYBACK SHOW - EDYCJA 2018

Kolejna edycja, cieszącego się dużą popularnością wśród świetlic, Mini Playback Show za nami. Na scenie GOKu pojawiły się gwiazdy największego formatu, zarówno polskie jak i zagraniczne. Zebrana publiczność oklaskiwała m.in występy Cindy Lauper, Thomasa Andersa, Zenka Martyniuka czy wreszcie najpopularniejszego artysty tego roku, czyli Sławomira.

Prezentacje poszczególnych zespołów oceniane było przez trzyosobowe jury, w którym zasiadali:
Magdalena Szydełko - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Starym Kurowie
Marie Malle - prezes Stowarzyszenia Kultury i Sztuki z Falkenhagen
Kamil Lewera - dziennikarz Radia Plus Gorzów.

Po obejrzeniu wszystkich wykonań jury postanowióo przyznać wyróżnienia świetlicom z Łośna, Różanek Szklarni, Kłodawy, Wocjcieszyc, Różanek i Zdroiska oraz trzy nagrody główne:
I miejsce - świetlica z Rybakowa,
II miejsce - świetlica z Chwalęcic,
III miejsce - świetlica z Santoczna

Nagrody specjalne od Radia Plus Gorzów powędrowały do Wojcieszyc, Kłodawy i Zdroiska. Całą plejadę wspaniale przygotowanych występów będzie można zobaczyć raz jeszcze 19 maja w Kłodawie, w trkacie tegorocznej Kłodawskiej Majówki.