ŁĄCZY NAS MUZYKA - 2014

Karnawałowy Przegląd Gminnych Zespołów Wokalno-Instrumentalnych odbył się 28.02.2014r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury. W klimacie śpiewu i dobrej zabawy, członkowie zespołów oraz zaproszeni goście spędzili piątkowe popołudnie. Na scenie pojawili się kolejno: zespół Echo z Wojcieszyc, Kłodawianki z Kłodawy, Brzezinki z Santocka, Kaskada z Santoczna, Róży Kwiat z Różanek i Bukowina ze Zdroiska. Atrakcją przygotowaną specjalnie na tę okazję była wystawa rękodzieł p. Zofii Michalskiej, mieszkanki Wojcieszyc. Z rąk Wójta Gminy Kłodawa – Anny Mołodciak, Przewodniczącego Rady Gminy – Andrzeja Legana oraz dyrektora GOKu, wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki rzeczowe.

Całość imprezy została przygotowana przez pracowników GOKu, a poczęstunkiem zajęły się członkinie zespołu Echo z Wojcieszyc z Jadwigą Szugździnis, Teresą Krawczyńską, Stanisławą Małecką i Haliną Krystkiewicz na czele. Jak przystało na karnawał nie zabrakło wspólnych śpiewów i tańców, a występy naszych zespołów tradycyjnie nagradzane były gromkimi oklaskami.