ALE KOSMOS 2022

zakonczenie warsztatow teatralnych 2022

06.07.2022  godzina 16.00 -19.00 zakończenie warsztatów teatralno-plastycznych. Event z udziałem członków Polish Garrison ( Pomeranian Squad) i Eagle Base, międzynarodowej organizacji Legion 501st. zrzeszającej fan Gwiezdnych Wojen.

Bawić się będziemy „kosmicznie”. Stworzymy, między innymi,  trójwymiarową galaktykę, będziemy walczyć w Akademii Jedi na miecze świetlne, sprawdzimy czy jest w nas MOC dzięki specjalnej „maszynie Mocy” i oczywiście spotkamy bohaterów gwiezdnej sagi.

O godzinie 18.00 spotkanie z twórcami spektaklu „Opowieści Droida” inspirowanego Gwiezdnymi Wojnami, którego premiera miał miejsce 27.05,2022 w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. Będziemy mogli zobaczyć fragmenty spektaklu i sprawdzić jak spełniają się marzenia.

Zapraszamy.

Fanpage GOK