JESIENNE BAJANIE W SANTOCKU

W sobotni wieczór, w Santocku po raz jedenasty odbyły się spotkania z cyklu "Jesienne Bajanie". W spotkaniach udział wzięły gminne zespoły: Bukowina ze Zdroiska, Echo z Wojcieszyc, Kaskada z Santoczna, Kłodawianki z Kłodawy, Róży Kwiat z Różanek oraz gospodarze zespół Brzezinki z Santocka. Na widowni zasiadło wielu gości, a wśród nich m.in.: wicewojewoda Jan Świrepo, starosta gorzowski Małgorzata Domagała, wójt Gminy Kłodawa Anna Mołodciak, przewodniczący Rady Gminy Kłodawa Jan Kubera, radni wojewódzcy Tadeusz Jędrzejczak i Józef Kruczkowski oraz radny powiatu gorzowskiego Andrzej Legan.

Chociaż sam tytuł i konwencja imprezy wprowadza w jesienną zadumę, nie zabrakło wspólnych śpiewów i tańca, a klimat spotkania dzięki jego uczestnikom był bardzo gorący.